Volné pracovní místo  SW Tester, 30-50 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-223295. Chcete rozjet kariéru v úspěšné, stabilní společnosti, která se zabývá návrhem softwarových řešení, systémovou integrací, verifikací a testováním softwaru?<br/>
<br/>
<br/>Pošlete nám své CV!!!<br/>
<br/>Co Vás čeká?<ul>
<li> Testování softwaru (manuální, automatizované)</li>
<li> Zahraniční projekty, příležitostné cesty do zahraničí</li>
<li> Analýza požadavků a specifikace test case a testovacích scénářů</li>
<li> Detekce a reportování chyb</li>
<li> Komunikace s vývojovými týmy</li>
<li> Tvorba dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenost s manuálním testováním</li>
<li> Výhodou zkušenost s automatizovaným testováním</li>
<li> Zkušenost s programováním v Java, C#, C, C++, nebo Visual Basic</li>
<li> Dobré analytické schopnosti</li>
<li> Plynulá angličtina</li>
<li> VŠ/SŠ s technickým zaměřením</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti </li>
<li> Příležitost profesního růstu, cestování, práce s nejmodernějšími technologiemi a zajímavé zaměstnanecké benefity</li>
<li> Firemní kultura mladé a moderní společnosti</li>
<li> Důkladné zaškolení</li>
<li> Zajímavá práce na mezinárodních outsourcingových projektech</li>
</ul>