Volné pracovní místo  SW TESTER|HOME OFFICE AŽ 5 DNÍ Z 5|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-220005. Máš už po státnicích a rozhlížíš se kde začít nebo jsi už zkušený tester, který hledá změnu a rád by využíval možnosti neomezeného "home office"? U nás budeš pracovat s nejznámějšími klienty v oblasti automobilového průmyslu jako je Ford, Rolls-Royce nebo Toyota. <br/>
<br/>Pokud se chceš přidat k nám tak neváhej ani chvíli. Chceme tě právě teď! <br/>
<br/>SW TESTER|HOME OFFICE AŽ 5 DNÍ Z 5|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> testování SW produktů společnosti</li>
<li> tvorba testovací dokumentace</li>
</ul>tvorba testovacích plánů<ul>
<li> podpora při vytváření SW produktů</li>
<li> podpora zákazníků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v IT oblasti</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace + mezinárodní projekty)</li>
<li> znalost oblasti databází SQL nebo Oracle</li>
<li> zkušenosti v oblasti testování - postačí i menší praxe při SŠ/VŠ</li>
<li> ochota občas vycestovat (10%)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook vám dáme k dispozici</li>
<li> pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE)</li>
<li> proplacení pracovních výjezdů do zahraničí</li>
<li> za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy</li>
<li> možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu</li>
<li> práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)</li>
<li> pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.