Volné pracovní místo Sýrařka

aktivní
SYRMEX spol. s r.o.
Místo pracoviště
Osek nad Bečvou
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

Máte chuť do práce, jste pečliví a zodpovědní?

Potřebujete více peněz? Kratší pracovní dobu? Nebo ji chcete upravit dle svých potřeb?

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci?

Jsme tu pro Vás. Vyrábíme kvalitní sýrové speciality již 27 let.
Jedná se o ruční výrobu zpracování sýrů, paření, pletení, motání atd.

Požadujeme

  • pracovitost
  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • potravinářský průkaz

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání
  • každého řádně zaškolíme
  • pravidelná měsíční mzda + prémie za dobře vykonanou práci
  • penzijní připojištění
  • týden dovolené v následujícím roce navíc, jako odměna za odpracovaný celý rok bez absence
  • 1× ročně plná průměrná mzda za 3dny krátkodobé nemoci

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

Zaujal Vás tento inzerát?

Tak neváhejte a zasílejte životopisy na poslat email
Těšíme se na Vás.

Pomocný dělník při výkupu a manipulaci s druhotnými surovinami (o...
Náplň práce: Pomocné práce při výkupu a manipulaci s druhotnými surovinami-odpady (třídění papíru, železných kovů a barevných kovů, dělení kovového odpadu a jeho uložení ve sběrném dvoře). Pomoc při expedici druhotných surovin (na ...
"KNOPCENTRUM s.r.o." Loučská 1150/28, Lipník nad Bečvou Plný úvazek
aktivní
Výrobní operátor/ka
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Nástup možný IHNED. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, stravenky, výkonnostní bonusy, možnost prodloužení pracovního poměru Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mai ...
Smiths Medical Czech Republic a.s. Olomoucká 306, Hranice Plný úvazek