Zařazeno v oborech:
Informační technologie
Pozice:
IT analytik
Lokalita:
Kladno
Může se Vám hodit:
IT analytik Kladno

Volné pracovní místo Systémový analytik okres Kladno

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro mezinárodně působícího klienta v oblasti logistických služeb hledáme vhodného kandidáta na níže popsanou pracovní pozici.

Co Vás čeká na dané pozici?

správa podpora podnikových IS jejich konfigurace a nastavení
zajištění chodu databázových programů
zajištění specifikace požadavků pro vývoj DB programů
testování nových IS návrhy a rozvoj funkcionality IS
správa provozní a ekonomické databáze

Co očekáváme od Vás?

praxe v oblasti IT – komunikační technologie a jejich využití ve firemních procesech
znalost moderních komunikačních technologií
znalost MS Excel MS Word a MS PowerPoint na pokročile úrovni
vášeň pro věc pozitivní přístup a otevřenou mysl
orientace na cíl samostatnost smysl po detail
dobré komunikační schopnosti

Rádi Vám nabídneme:

zázemí silné a stabilní společnosti
zajímavé finanční ohodnocení + firemní benefity (notebook dovolená odměny)
seberealizace odborná školení
nástup možný ihned nebo dle dohody
místo výkonu práce Kladno

V případě Vašeho zájmu nám zašlete své CV.