Volné pracovní místo  Systémový inženýr

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

✓ Firma vyrábí a nabízí produkty špičkové kvality, propracovaný design a výborný zákaznický servis.
✓ Investice do moderních technologií
✓ Moderní automatizovaný sklad
✓ Držiteli ocenění Superbrands 2017-2024
✓ Ekologicky zodpovědná firma, šetrná k životnímu prostředí.

Náplň práce:
  • Správa WMS systému v moderním automatizovaném logistickém centru.
  • Návrhy a realizace změn ve WMS systému.
  • Vyhodnocovat požadavky uživatelů a navrhovat systémová řešení.
  • Provádět testování interních aplikací.
  • Aktualizovat systémové a uživatelské dokumentace.
  • Zajišťovat školení a technickou podporu uživatelům.
  • Spolupracovat na řešení problémů s dodavateli a dalšími pracovníky.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického nebo IT směru.
  • 3 roky zkušeností v oblasti systémového inženýrství.
  • Praxe se zadáváním požadavků na IT.
  • Zkušenosti se správou IS a zpracování business analýzy.
  • AJ - B1.
  • Analytické myšlení a schopnost řešit technické problémy.

Nabízíme

  • Notebook + mobil s tarifem
  • Komplexní zaškolení při nástupu.
  • Příležitosti pro seberealizaci a profesní i osobní růst.
  • Slevu na firemní produkty.
  • Plně vybavená kuchyňka, pitný režim a ovoce k dispozici.
  • Sodexo karta (stravenky, flexipasy).
  • 5 týdnů dovolené

Máte zájem o nabídku Systémový inženýr?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémový inženýr

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.