Volné pracovní místo  SYSTÉMOVÝ TECHNIK - ICT, ref.č. 204

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost nabízející komplexní práce a služby v oblasti elektro – individuální elektronické obvody, zabezpečovací systémy EZS, EPS, CCTV, dále řešení „inteligentního domu či kancelářských prostor“, správu počítačových sítí i celkovou dodávku fotovoltaických elektráren, hledáme vhodné kandidáty na pozici Systémového technika.

Pozice je vhodná i pro studenty vyšších ročníků VŠ a absolventy.

Náplň práce:
  • Instalace a konfigurace stanic a serverů (nových)
  • Správa a proaktivní návrhy na zlepšení stavu u stávajících zákazníků
  • Návrh a instalace kabeláží, wifi, routerů, „switchu“ atd.

Lokalita: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe informatika, elektro)
  • Zájem o získávání a rozšiřování znalostí v příslušné technické oblasti, technická orientace
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativnost, všímavost , flexibilní myšlení – schopnost samostatného myšlení, schopnost přijít s nápadem
  • Organizační schopnosti, samostatnost i týmový hráč
  • ŘP sk. B – aktivně
  • manuální zručnost
  • nekuřák!

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • auto pro firemní použití
  • Odpovídající platové
  • Zaměstnanecké výhody po zapracování (stravenky, mobil pro soukromé využití, penzijní připojištění)
  • 4 týdny dovolené, pracovní doba cca 8 – 17 hodin s přestávkou na oběd, velmi ojediněle práce o víkendu

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".