Volné pracovní místo  Team leader / Manažer junior celá ČR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta z oblasti FMCG (GASTRO produkty)společnost působící již více jak 20 let na trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici Team Leadera/Manažera juniora pro regiony v rámci celé ČR.

Náplň práce:
  • zástupce vedoucího pobočky
  • školení a zaučení prodejců/obchodních zástupců v terénu - 85% činnosti
  • motivace vedení týmu plnění plánů prodeje
  • plánování denních tras a jejich optimalizace
  • vyhodnocování prodejních výsledků reporting

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo obdobné pozici min. 2 roky (přímý prodej značnou výhodou)
  • zkušenosti s FMCG produkty výhodou (oblast GASTRO značnou výhodou)
  • zkušenosti s vedením koordinací menšího týmu lidí koučováním
  • 6 měsíční zaškolovací program (v několika regionech po ČR)
  • komunikativní znalost NJ/AJ - výhodou
  • samostatnost schopnost sebemotivace a motivace týmu
  • časovou flexibilitu a možnost působit v rámci celé ČR dle aktuální potřeby společnosti
  • bydliště: celá ČR

Nabízíme:
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • mobilní telefon automobil i k osobním účelům
  • zajištění ubytování během zaškolovacího programu i během působení mimo region bydliště
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • manažerský motivační program
  • vzdělávací kurzy školení
  • provize z prodeje
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • mzdové ohodnocení dle kvalit a zkušeností kandidáta

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte obchodního ducha spojeného s řízením a koordinací prodejců / obchodních zástupců? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".