Volné pracovní místo  Team leader SAP podpory - FI/CO

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti s aplikační podporou SAP systému??? S řízením malého SAP týmu? <br/>
<br/>Láká Vás spolupráce se zahraničními kolegy?<br/>
<br/>Pro našeho mimopražského klienta hledáme uchazeče do jejich nového SAP Centra of Excellence - podpůrného centra pro celý EMEA region.<br/>
<br/>Nabízená pozice: <b>
<font color=red>
<font size=5>Team leader SAP podpory - FI/CO</font>
</font>
</b>
<br/>
<br/>
<br/>Co bude Vaším úkolem?<br/>
<ul>
<li> řízení týmu aplikační podpory SAP - pro ČR a zahraničí</li>
<li> podpora týmu, vzdělávání, motivace</li>
<li> řešení kritických incidentů</li>
<li> sledování kvality práce týmu, zlepšování služby klientům, interních procesů </li>
<li> reporting, monitorování KPI</li>
<li> zajištění spokojenosti klientů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Ideálně VŠ vzdělání technického směru (IT)</li>
<li> Cca 3+ roky zkušeností se SAP FI/CO (konzultant, team leader, projektový manažer, apod)</li>
<li> ITIL je výhodou</li>
<li> IT znalosti - infrastruktura, projektové řízení, </li>
<li> Komunikativní angličtina (němčina výhodou)</li>
<li> Zkušenosti práce v podpoře uživatelů</li>
<li> Analytické i technické znalosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> adekvátní platové ohodnocení</li>
<li> každoroční individuální navyšování mezd</li>
<li> 13. plat</li>
<li> zázemí silné stabilní společnosti</li>
<li> další vzdělávání - jazykové kurzy apod.</li>
</ul>+ další benefity jako např. Flexipasy, 5 týdnů dovolené, ...