Volné pracovní místo  Team leader skladu - JUNIOR - logistika 25 000 - 30 000

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáme kandidáty kteří se chtějí o logistice něco naučit a rozvinout si praxi u předního leadera a stát se tak odborníkem v oboru!

Náplň práce:

  • kontrola materiálu
  • komunikace v rámci společnosti
  • práce s daty v systému
  • zaskladnění materiálu
  • inventury
  • řízení malého týmu

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • přirozená inteligence
  • praxe ve skladu 1 rok a to buď v provozu nebo ve vedení týmu nebo vedení úseku popř. administrativě
  • zkušenost s vedením malého týmu
  • znalost AJ - emailová komunikace (případně NJ)
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • získání znalostí v logistice na profesionální a nadnárodní úrovni
  • nástup možný ihned - dle dohody
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • práce v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • práce v příjemném kolektivu a možnost profesního rozvoje
  • finanční ohodnocení 25 000 - 30 000 K
  • místo výkonu práce Brno - venkov

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu použijte odpovědní formulář