Volné pracovní místo TEAMLEADER – AUTOMOTIVE (od 30.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Hledáte práci ve významné společnosti na Plzeňsku na pozici TEAMLEADER – AUTOMOTIVE? Jste komunikativní a máte zkušenosti s vedením týmu? Ovládáte aktivně německý nebo anglický jazyk a máte dobré technické znalosti? Pak hledáme právě Vás!
Úspěšná výrobní společnost hledá vhodné kandidáty/kan­didátky na pozici:

TEAMLEADER – AUTOMOTIVE (od 30.000,– Kč)

Náplň práce:

  • vedení týmu podřízených
  • zodpovědnost za testování, plánování vývoje
  • práce na jednotlivých projektech
  • výběr nových zaměstnanců
  • spolupráce s oddělením kvality
  • jednání se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického zaměření
  • praxe v automobilovém průmyslu velkou výhodou
  • NJ nebo AJ na dobré komunikativní úrovni podmínkou
  • velmi dobré manažerské schopnosti
  • schopnost vést a motivovat zaměstnance
  • otevřená, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost jazykového vzdělávání
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • práci v Plzni

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.