Volné pracovní místo  Technická podpora SHZ (stabilní hasicí zařízení) – zaměření elektrotechnické slabopro

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Společnost KLIKA-BP, a.s., jeden z největších českých dodavatelů systémů komplexní požární bezpečnosti staveb, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Technická podpora SHZ (stabilní hasicí zařízení) – zaměření elektrotechnické slaboproudé

Hledáme:
středoškoláka nebo vysokoškoláka s praxí v projektování a technickém kreslení v AutoCAD, který by se rád profesně posunul, dokázal projektovat a rozvíjet špičkový produkt v odboru požární bezpečnosti staveb – plynová stabilní hasicí zařízení

Náplň práce:

  • Projekční práce v AutoCAD 2010 a vyšší
  • Tvorba mat. kusovníků/výkazu výměr pro logistiku a výrobu
  • Autorský a technický dozor při realizacích SHZ na stavbách apod.
  • Zpracování projekční dokumentace, zaměření u zákazníka

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru ( elektrotechnické slaboproudé )
  • Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem
  • Pokročilá znalost technického kreslení v AutoCAD podmínkou
  • Časovou flexibilitu (občasně i v terénu a na stavbách)
  • Technické a prostorové cítění
  • Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Ochota k cestování
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavé platové podmínky
  • Přátelskou firemní kulturu
  • Možnost uplatnění zkušeností
  • Další rozvoj v rámci společnosti
  • Systém firemních benefitů
  • Možnost růstu – samostatný projektant SHZ

Místo výkonu práce Jihlava – vhodné i pro vysokoškoláky s minimální praxí

Kontaktní osoba: Lucie Dostálová – personální odd.

Jiná sdělení

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.