Volné pracovní místo  TECHNICKÁ PODPORA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a stát se součástí týmu odborníků na pozici<br/>
<br/>TECHNICKÁ PODPORA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU<br/>
<br/>Pracovní náplň: <br/>
<ul>
<li>Identifikace vadných dílů a závad u výrobních strojů</li>
<li>Komunikace se zákazníky - převážně v AJ</li>
<li>Úzká spolupráce s odděleními ve společnosti - konstrukce, nákup atd. </li>
<li>Zpracovávání poptávek od zákazníků</li>
<li>Tvorba nabídek</li>
<li>Realizace záručního a pozáručního servisu atd.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ strojní</li>
<li>Velmi dobrá znalost AJ</li>
<li>Znalost dalšího jazyka velkou výhodou</li>
<li>Schopnost interpretace technické dokumentace</li>
<li>Pečlivost, samostatnost, flexibilita a chuť se vzdělávat</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".