Volné pracovní místo  TECHNICKÁ PODPORA, zemědělská technika

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-13-167333. Zavedená společnost s výhradním zastoupením zemědělské techniky hledá do svých řad pracovníka, který bude podporou servisnímu týmu.<br/>
<br/>Vaše náplň pracovního dne: <br/>
<ul>
<li> většinu času budete poradou na telefonu na centále firmy, pokud si servisní tým neví rady, budete hledat v manuálech možnosti rychlé opravy stroje (většinu postupů budete znát)</li>
<li> objednávat náhradní díly</li>
<li> občas školit servisní tým (novinky, jiné možnosti rychlého zprovoznění stroje na poli, atd.)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vyučen, nebo SŠ vzdělání v oboru souvisejícím s opravou zemědělské techniky</li>
<li> praxi v oboru</li>
<li> domluvit se při objednávání náhradních dílů v zahraničí (česky, anglicky a případně i německy)</li>
<li> pracovat s počítačem</li>
<li> a hlavně chtít....</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí práci v téměř rodinném kolektivu, výhradní zastoupení zemědělské techniky určité značky a po zapracování peněžní a nepeněžní benefity.