Volné pracovní místo  Technická podpora

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Jsi absolvent SŠ nebo VŠ Informačních technologií? Nbeo už máš praxi na pozici technické podpory? Poku ano, ta čti pozorně dál!

Společnost zabývající se digitální důvěrou a elektronickou dokumentací, hledá nové kolegy do svého prima týmu!

Náplň práce:
  • technická a uživatelská podpora našich produktů
  • účast na implementačních projektech
  • vytváření technické a uživatelské dokumentace

Požadujeme

  • znalosti z IT – operační systémy (zejména Linux – základy skriptování, práce s příkazovou řádkou apod.)
  • znalosti SQL a programování
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • angličtinu na technické úrovni

Nabízíme

  • kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
  • prostor pro realizaci a růst
  • mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
  • pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Technická podpora?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technická podpora

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.