Volné pracovní místo  Technicko – administrativní pracovník vývoje na Bechyňsku

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura poskytující firmám z celé České republiky a Rakouska, kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Dle požadavků zprostředkuje práci v Německu.
Nabízíme také služby pro uchazeče o zaměstnání - dokážeme najít zajímavé pracovní pozice s kvalitním platovým ohodnocením či bonusy.
Naším cílem je Vaše absolutní spokojenost. S týmem, jako je ten náš, jsme schopni vyhovět každému klientovi s jakýmkoliv požadavkem = nabízíme profesionální služby!

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zpracování výrobní dokumentace
  • pravidelné testy lankových senzorů + zpracování test – protokolů
  • kompletní zpracování objednávek dle zadání konstrukčního oddělení
  • komunikace a spolupráce s výrobním oddělením

Požadujeme

Požadujeme:
  • min. SŠ strojního zaměření
  • znalost práce na PC – MS Office, CAD systémy
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • Angličtina (mírně pokročilá) nebo Němčina (mírně pokročilá)

Nabízíme

Pro našeho významného klienta se sídlem na Bechyňsku hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNICKO – ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK VÝVOJE
Požadujeme:
Nabízíme:
  • Práci ve stabilní a dále se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
  • mladý a dynamický kolektiv
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci na plný pracovní poměr
Dodatek:
Pozice je vhodná pro absolventy
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.