Volné pracovní místo  ABSOLVENT PRO TECHNICKOU DOKUMENTACI #3818938

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, nadnárodní společnost z oblasti automotive kandidáty/kandidátky na pozici

ABSOLVENT PRO TECHNICKOU DOKUMENTACI
Pozice je výbornou příležitostí pro všechny technicky orientované uchazeče, kteří se rádi profesně rozvíjí a chtějí se vypracovat na konstruktéry! Výborná dostupnost z Prahy i Středočeského kraje!

Popis pozice / Náplň práce:
· Vytváření dokumentace pro jednotlivé komponenty z 3D dat
· Analýza jednotlivých komponentů pro výrobu
· Práce s 3D daty a spolupráce s oddělením kvality
· Odpovědnost za kvalitní zpracování

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ technického směru – I ABSOLVENT SE ŠKOLNÍ PRAXÍ!!!
· Znalost práce v 3D prostředí
· Zkušenost s CATIA výhodou
· Nadšení pro oblast automotive
· Samostatnost, spolehlivost, týmový hráč
· Anglický nebo Německý jazyk – VÝHODOU!

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zajímavé finanční ohodnocení
· Práce u stabilní nadnárodní společnosti
· Benefity: dovolená navíc, pružná pracovní doba, aj.
· Profesní rozvoj a možnost realizace
· Místo pracoviště Praha-východ

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.