Volné pracovní místo TECHNICKO-EKONOMICKÝ INŽENÝR, až 40 000 Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Frýdek - Místek
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
35000 - 40000 Kč/měs

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné výrobní nadnárodní společnosti.

Náplň práce:
  • rozdělování budgetu přiděleného mateřskou společností výrobě
  • jednání o cenách, tvorba rozpočtů, kalkulace pro výrobu
  • tvorba rozpočtů a sběr potřebných dat
  • kontrola technických specifikací (výkresy, technická dokumentace)
  • konzultace rozpočtů s manažery
  • plánování výroby na základě technické dokumentace (stanovení potřebných hodin)
  • obhajoba rozpočtů před manažery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technická
  • velmi dobrá znalost čtení technické dokumentace
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • MS Office (zejména Excel)
  • samostatnost, rozhodnost

Nabízíme

  • možnost profesního růstu
  • vzdělávací kurzy
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • lékařská péče