Volné pracovní místo  Technicko - obchodní zástupce, region severní Čechy

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–65 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Přední evropský výrobce a dodavatel nátěrových systémů s vysoce kvalitním technickým poradenským servisem u obchodních partnerů, přijme reprezentativního a technicky zdatného kolegu nebo kolegyni na pozici obchodního zástupce.

✓ služební automobil i k soukromým účelům
✓ práce v terénu a home office
✓ měsíční provize z obratu
✓ certifikace ISO 9001 a 14001

Jaká bude náplň práce?
  • rozvíjet vztahy a spolupráci s našimi stávajícími zákazníky
  • poskytování servisu stávajícím klientům
  • akvizice zákazníků a obchodních partnerů
  • navrhovat obchodní podmínky a zpracovávat cenové nabídky
  • sledovat nové trendy a vývoj trhu
  • účast na poradách a jednáních

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • reprezentativní vystupování
  • velmi dobré obchodní, prodejní a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • uživatelská znalost práce na PC, MS Excel, Word
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • ochotu příležitostně cestovat v rámci ČR

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení
  • služební vozidlo a telefon i k osobním účelům, notebook
  • komplexní zaškolení, adaptační období
  • férové jednání
  • přátelské prostředí malého týmu
  • pružná pracovní doba
  • možnost práce z domu

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.