Volné pracovní místo  TECHNICKÝ ASISTENT, až 25 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat v jedné ze stabilní mezinárodní společností podnikajících v oblasti strojírenství na pozici technického asistenta. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> kontrola projektové dokumentace po stránce kvality, vstupního materiálu, úplnosti dat jednotlivých produktů</li>
<li> spolupráce s dalšími odděleními společnosti </li>
<li> komunikace s externími partnery ohledně zkoušek produktů, materiálu</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Frýdecko-Místecko

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství</li>
<li> praxe minimálně 1 rok ve výrobní společnosti na podobné pozici </li>
<li> anglický jazyk minimálně na úrovni B1</li>
<li> orientace ve výkresové dokumentaci</li>
<li> znalost některého z konstrukčních programů výhodou</li>
<li> organizační schopnosti, analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> vzdělávací kurzy</li>
<li> bonusy a prémie</li>
<li> příspěvek na penzijní/životní pojištění</li>
<li> občerstvení na pracovišti</li>
<li> lékařská péče</li>
</ul>