Volné pracovní místo TECHNICKÝ INŽENÝR – ABSOLVENT – zajímavé platové ohodnocení

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Máte vystudovanou VŠ s technickým zaměřením? Nemáte ještě žádnou anebo jen krátkou praxi? Ovládáte Aj na komunikativní úrovni? Chcete pracovat pro velkou mezinárodní společnost v oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás!

TECHNICKÝ INŽENÝR – ABSOLVENT – zajímavé platové ohodnocení

Náplň práce:
Zaučení v rámci Vašeho oboru
Postupné seznámení s celou výrobní částí společnosti
Účast na řešení problému v rámci různých oddělení např. kvalita, konstrukce atd.

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oborech strojírenství, elektro, automatizace atd.
AJ na komunikativní úrovni, nebo alespoň lepší mírně pokročilé
Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení a práci v perspektivní společnosti
Možnost osobního i profesního růstu
5 týdnů dovolené
Závodní stravování
Další benefity
Lokalita práce Zlínský kraj