Volné pracovní místo Technický inženýr Praha východ

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Benešov Dobříš Kladno Příbram Rakovník
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho zahraničního klienta předního světového výrobce pryžových konstrukčních prvků pro průmysl hledáme specializovaného pracovníka na pozici Technického inženýra. Je to vynikající příležitost pro ambiciózní a aktivní uchazeče a jejich profesní a osobnostní rozvoj.

Náplň práce:

Zajištění technických konzultací ve výrobě i pro odběratele

Aktivní participace na procesu výroby distančních kompenzátorů

Řešení technických problémů

Zajištění technické podpory pro oddělení Technical Sales

Odpovědnost za technická řešení problémů ve vztahu k našim výrobkům z oblasti dilatačních kompenzátorů

Požadujeme:

VŠ vzdělání v oboru chemickém nebo jiném technickém

Komunikační dovednosti na vysoké úrovni nejen v českém ale i anglickém jazyce firemním jazykem je angličtina (podmínkou)

Schopnost číst technickou dokumentaci

Základní znalosti z CAD programů

Schopnost pracovat v týmu – " být týmovým hráčem" samostatnost

Schopnost dokončovat své projekty včas zodpovědnost

Učit se nové dovednosti a znalosti

Aktivitu kreativitu

Nabízíme :

S odkazem na standardy společnosti se stanete důležitou součástí silného týmu kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Dostanete důkladné školení a ty nejlepší podmínky pro tuto pozici. Organizace je neformální a nabízí inspirující pracovní prostředí.

Velmi dobré finanční ohodnocení + benefity

Nástup: co nejdříve

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete inzerované požadavky bydlíte v daném regionu nebo máte zájem se do daného regionu za pracovní nabídkou přestěhovat?

Zašlete nám Váš životopis v českém i anglickém jazyce pomocí volby „odpovědět“.