Volné pracovní místo TECHNICKÝ INŽENÝR - SPECIALISTA METROLOGIE 3D (28.000 - 40.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Klášterec nad Ohří
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Máte VŠ vzdělání technického směru a chcete se stát ceněným specialistou v automotive a členem celosvětově uznávaného týmu odborníků v technologii vstřikování/tváření plastů?
Pak neváhejte!!!

Významná mezinárodní výrobní společnost automotive na Chomutovsku hledá schopného kolegu na pozici TECHNICKÉHO INŽENÝRA – SPECIALISTY METROLOGIE 3D.*Kandidát bude pracovat v technickém oddělení a podílet se na vývoji nových produktů a jejich zavádění do sériové výroby.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
*Komunikace se zákazníky s pohledu designu *Definice a implementace měřících metod a kontrolních přípravků pro nové produkty.
*Programování a měření na 3D měřícím zařízení (Mitutoyo) a analýza výsledků.
*Programování a vyhodnocování simulací procesů vstřikování – mouldflow analýza.
*Komunikace a spolupráce s externími metrolog. laboratořemi v oblasti analýzy rozměrů vyvíjeného produktu – metrotomografie, 3D sken …
*Tvorba procedur a pracovních dokumentů v oblasti metrologie a validace procesu (kontrolní předpisy a postupy).
*Spoluvytváření politiky a rozvoj v oblasti zajištění kvality a validace produktů.

Požadujeme

*VŠ vzdělání technického směru.
*Praxe v metrologie(3Dmě­ření) výhodou
*Orientace v použití měřících metod a způsobů měření.
*Znalost metod a nástrojů používaných pro zajištění jakosti v metrologii (SPC, MSA, poslat email velkou výhodou.
*Znalost vstřikování plastů a konstrukce vstřikovacích nástrojů velkou výhodou.
*Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou.
*Zkušenosti s řízením projektů – znalost principů projektové řízení výhodou.
*Uživatelská znalost CAD programů (CATIA/AutoCAD apod.) výhodou.
*SAP výhodou
*Ochoda učit se novým věcem a profesně rust.

Nabízíme

*Zázemí nadnárodní společnosti a světově uznávaného specialisty v technologii vstřikování plastů.
*Možnost rychlého profesního i finančního růstu
*Vzdělávání, kurzy, školení, certifikace
*Nástupní plat dle kvalit a zkušeností kandidáta

ABSOLVENT VŠ – od 25.000,–Kč/měs.

Praxe 2 – 5 let v oboru – 35.- 45.000,–Kč./měs.
*Pracoviště Klášterec nad Ohří

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.