Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNICKÝ KONZULTANT – STROJÍRENSTVÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte strojírenské vzdělání a pokročilou znalost anglického, případně německého jazyka? Hledáte zaměstnání v okrese Tábor, které Vám nabídne možnost profesně růst a dále se vzdělávat?

Pak hledáme právě Vás:

Významná společnost, která se pohybuje v oblasti návrhu a realizace technických projektů, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

TECHNICKÝ KONZULTANT – STROJÍRENSTVÍ (25.000 - 40.000,- Kč)

Náplň práce:

  • jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • vyjasňování technické specifikace poptávek
  • řešení technických záležitostí
  • předjednání smluvních podmínek spolupráce při dodávce technologií
  • řešení servisních podmínek pro zákazníky

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojního směru
  • znalost NJ na dobré komunikativní úrovni, příp. znalost AJ
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • výhodou zkušenosti s investičními celky
  • technické myšlení, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

Nabízíme:

  • samostatnou a odpovědnou práci v rozvíjející se společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • kontakt s moderní technikou a nejnovějšími technologiemi
  • pružná pracovní doba
  • možnost profesního růstu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (notebook, mobilní telefon, možnost inet připojení z domova, příspěvek na stravné, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní a životní připojištění, zaměstnanecké půjčky aj.)

Místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNICKÉHO KONZULTANTA v Jihočeském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby "odpovědět".Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás