Volné pracovní místo  TECHNICKÝ KONZULTANT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 16-10-218748. Pro softwarová společnost, která v ČR působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Nyní hledám dalšího člena jejich týmu.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> rozšiřování modelu datového skladu a datových tržišť pro ITSM orientované domény</li>
<li> design OLAP kostek, návrh a realizace interaktivních reportů a KPI dashboardů</li>
<li> analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešeni</li>
<li> práce s využitím Pentaho Business Intelligence platformy</li>
<li> řešení požadavků a poskytování podpory novým i stávajícím zákazníkům</li>
<li> aplikace agilních vývojových metod</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> IT vzdělání </li>
<li> výborné analytické schopnosti</li>
<li> znalost SQL</li>
<li> orientace v problematice BI, OLAP a datových skladů</li>
<li> zkušenosti s programováním nebo psaním skriptů</li>
</ul>

Nabízíme

Práce v menší, ale stabilní společnosti, v neformálním prostředí, kde panuje přátelská atmosféra<br/>Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“). Smlouva na donu neurčitou.