Volné pracovní místo TECHNICKÝ MANAŽER, 80-100 000 Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Moravskoslezský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
80000 - 100000 Kč/měs

Ref. č.: 4–30–200897. Jste-li pracovitý člověk, schopný manažer, s chutí se realizovat a podílet se na rozvoji společnosti, máte technický background a komunikace v angličtině Vám nečiní problém, je tady příležitost právě pro Vás, nabízíme pozici TECHNICKÝ MANAŽER.

Náplň práce:
  • řízení veškerých procesů výroby
  • řízení výrobních a nevýrobních investic
  • optimalizace procesů ve společnosti
  • zodpovědnost za stanovování výrobních technologií
  • spolupráce napříč společností
  • spolupráce s managementem, s centrálou

Požadujeme

  • ekonomické nebo technické vzdělání
  • zkušenost na stejné/podobné pozici
  • komunikativní znalost angličtiny na min.B2 úrovni
  • zkušenosti z automotive PODMÍNKOU
  • aktivita, pracovitost, dobré organizační vlastnosti

Nabízíme

  • příspěvky na stravování
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • účast na moderních projektech