Volné pracovní místo TECHNICKÝ NÁMĚSTEK – OLOMOUCKO

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Jste zkušený vrcholový manažer a hledáte novou výzvu pro uplatnění svých zkušeností? Hledáte zajímavou příležitost jako technický manažer s přesahem do projektového řízení?

Významná strojírenská společnost hledá zkušeného manažera na pozici:

TECHNICKÝ NÁMĚSTEK – OLOMOUCKO

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za oddělení výrobní a vývojové konstrukce
  • Zodpovědnost za úsek zpracování a realizace strojírenských zakázek
  • Zastřešení úseku projektového řízení ve společnosti
  • Implementace Lean managementu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, elektro)
  • Praxe na vrcholové manažerské pozici ve strojírenské/e­lektro společnosti
  • AJ na pokročilé úrovni (jednání se zahraničními subjekty)
  • Schopnost plánovat efektivně čas a delegovat zodpovědnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Možnost přijímat nové výzvy při výkonu náročné funkce
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Možnost dojednat služební vůz

Místo výkonu práce: Olomoucko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.