Volné pracovní místo  Technický projektový manažer (AJ/NJ)

Lokalita Dačice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Koordinovat technické problémy při zavádění nových projektů
Plánovat aktivity a tvořit akční plány
Komunikovat s klienty a dodavateli (na mezinárodní úrovni)
Zavádět nové výrobní postupy
Mít na starost vedení technické dokumentace
Spolupracovat s ostatními odděleními
Tvořit cenové nabídky pro zákazníky
Spolupracovat při vzorkování, koordinaci termínů
Připravovat výběrová řízení s oddělením nákupu

Požadujeme

Máte technické vzdělání, aktivní AJ či/a NJ (min. B2) a ideálně i praxi s vedením projektů v automotive? Výhodou jsou zkušenosti v oblasti plastů či forem. Hledáme posilu obchodního týmu stabilní mezinárodní společnosti. Pěkný plat 13x ročně + bonusy, flexibilita.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci v zahraniční společnosti
Pohodovou atmosféru na pracovišti
Pěknou mzdu dle praxe 13x ročně + bonusy
Firemní notebook, mobilní telefon
25 dní dovči
Flexibilní pracovní doba
Pracovní smlouvu na dobu určitou
Příspěvek na stravování
Možnost seberealizace
Firemní benefity
Jazykové vzdělávání
Místo výkonu práce: region Dačice

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS TATO POZICE? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A DOZVÍTE SE VÍCE INFORMACÍ!

Máte zájem o nabídku Technický projektový manažer (AJ/NJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technický projektový manažer (AJ/NJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.