Volné pracovní místo  Technický Projektový manažer - R&D, HW/SW, Automotive

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Jezdíte rád/a autem?<br/>
<br/>Zajímají Vás nejčerstvější novinky z automobilového průmyslu?<br/>
<br/>Chcete se podílet na vývoji sofistikovaných řešení pro automobily světových značek???<br/>
<br/>Pro R&D vývojové centrum hledáme uchazeče na pozici:<br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=red>Technický Projektový manažer</font>
</font>
</b>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zastupování vývoje na mezinárodních projektech </li>
<li> Přímý kontakt s automobilkami</li>
<li> Plánování a koordinace projektových aktivit SW/HW vývoje, testování, integrace produktů, apod.</li>
<li> Analýza a řešení rizik na projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technické vzdělání (elektronika/technika)</li>
<li> Min. 3 roky zkušeností s řízením technických projektů v oblasti vývoje SW/HW, elektroniky, </li>
<li> Zkušenosti s koordinací projektových týmů</li>
<li> Zkušenosti z automotive výhodou(případně příbuzné obory)</li>
</ul>
<ul>
<li> Znalost Aj a Nj (oba dva jazyky potřebné pro komunikaci s klienty)</li>
<li> Flexibilita, dobrá komunikace, ochota cestovat, ochota se vzdělávat</li>
<li> Schopnost analyzovat problémy a nalézat efektivní řešení, spolehlivost a důslednost.</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> účast na prestižních projektech,</li>
<li> možnost růstu, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností a mnoho dalších zajímavých benefitů</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu práce: Praha