Volné pracovní místo  Technický referent s AJ (od 27.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Umíte dobře anglicky a dokážete se orientovat v technické dokumentaci? Máte znalosti v oboru strojírenství? Výrobní společnost v Prostějově hledá Technického referenta do oddělení zákaznických služeb! Neváhejte a zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničními klienty a zpracování jejich požadavků
  • práce s technickou dokumentací
  • řešení poptávek, tvorba nabídek a jiné příslušné dokumentace
  • kooperace s ostatními kolegy, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • velmi dobrá znalost angličtiny
  • orientace v technické dokumentaci
  • ŘP sk. B, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

  • moderní prostředí úspěšné výrobní společnosti v Prostějově
  • přátelská atmosféra
  • příležitosti k budování kariéry
  • uplatnění cizího jazyka s možnostmi absolvování kurzů
  • zajímavá mzda, spousta firemních benefitů (příspěvky, pomůcky, delší dovolená aj.)
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned