Zařazeno v oborech:
Zákaznický servis
Pozice:
Pracovník podpory zákazníků
Lokalita:
Tábor
Může se Vám hodit:
Pracovník podpory zákazníků Tábor

Volné pracovní místo Technický referent zákaznického servisu

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Tábor
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní

Významná výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Technický referent zákaznického servisu.

Náplň práce:

  • Technické poradenství zákazníkům
  • Evidence a vyřizování reklamací
  • Zpracování obchodní a technické dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (technický nebo chemický obor)
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • Výhodou znalost problematiky polyesterových vláken
  • Komunikativnost flexibilita
  • Pracovitost spolehlivost
  • Ochota neustále se vzdělávat
  • Nástup ihned

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Úvodní zaškolení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy

Místo výkonu práce: Táborsko

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj životopis pomocí volby „odpovědět“.