Volné pracovní místo  TECHNICKÝ SPECIALISTA, pozice vhodná i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Technického specialisty.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> komunikace s mateřskou společností v zahraničí a jejím oddělením vývoje</li>
<li> komunikace s dodavateli</li>
<li> vedení technické dokumentace k novým výrobkům dle norem kvality</li>
<li> evidence cen produktů, zaznamenávání změn</li>
<li> práce s výkresy a technickou dokumentací </li>
<li> zavádění změn u jednotlivých výrobků na příslušná oddělení </li>
<li> spolupráce na zákaznických auditech</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Těšínsko<br/>Pracovní doba od 7:00.

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> anglický jazyk minimálně na úrovni B1</li>
<li> orientace ve výkresech a technické dokumentaci</li>
<li> schopnost pracovat s programem AutoCAD</li>
<li> schopnost komunikace</li>
<li> praxe v podobné oblasti velkou výhodou</li>
<li> praxe v oblasti automotive výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nástup ihned</li>
<li> placené přesčasy </li>
<li> možnost profesního rozvoje</li>
<li> možnost využití profesních a jazykových školení</li>
<li> příspěvky na stravu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".