Volné pracovní místo  TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO KAMEROVÉ SYSTÉMY A SENZORIKU

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáme zkušeného kolegu, který rozumí potřebám zákazníka, baví ho automatizace a zároveň si umí produkt sestavit.

Co Vás čeká?
  • Navrhujete kamerové aplikace a testujete jejich funkčnost a posuzujete je z hlediska realizace
  • Instalujete navržená řešení a uvádíte je do provozu
  • Čeká Vás také zaškolení zákazníka a poskytujete nadále technickou podporu a servis
  • Jednáte s dodavateli jak tuzemskými, tak i zahraničními

Pohybujete se jak v realizaci zakázek, tak i svými znalostmi přispějete do obchodní činnosti.

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro – slaboproud
  • Vyhláška 50/78 sb. § 4 a vyšší.
  • Znalost průmyslových sběrnic, senzoriky a zkušenost s programováním.
  • Anglický či německý jazyk na úrovni B2
  • Časová flexibilita (3 dny jste v kanceláři, 2 dny v terénu v rámci ČR a SK)

Nabízíme

Co za to?
  • 5 týdnů dovolené + dalších 6 dnů dovolené nad rámec
  • 5 dnů Sick day
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenkový paušál do mzdy
  • Podporu a zaškolení v oblasti kamerových systémů
  • Odpovídající platové ohodnocení

Vážíme s každého jednoho zaměstnance, proto se snažíme individuálně vyhovět jeho potřebám.

Jiná sdělení

Potřebujete detekovat výrobky nebo správnou polohu součástí? Žádný problém! Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější snímač právě pro Vaši aplikaci.

Máte zájem o nabídku TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO KAMEROVÉ SYSTÉMY A SENZORIKU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO KAMEROVÉ SYSTÉMY A SENZORIKU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.