Volné pracovní místo Technický vedoucí příprav výrobních procesů

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Klatovy Strakonice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY

Náplň práce:

vedení kolektivu technologů konstruktérů

tvorba a realizace výrobních programů a technologických procesů

řízení vnitropodnikové komunikace TPV s ostatními odděleními společnosti

podpora technologického rozvoje firmy

komunikace s vedením výroby

zodpovědnost za náběh nových výrobků do výroby

zodpovědnost za aktuálnost technologických pracovních postupů a jejich dodržování THN pracnosti výrobků stanovení norem práce a ostatních přímých nákladů na výrobky

zodpovědnost za přezkoušení výrobků ze strany státních zkušeben

spravování a udržování certifikátů a prohlášeních o shodě zodpovědnost za evidenci veškeré dokumentace

zodpovědnost za technologický rozvoj a technologickou přípravu nových výrobků

Požadujeme:

VŠ/SŠ (dřevařský směr) popř. technický

Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici

Znalost dřevařské výroby dobrá znalost technologických postupů výroby

Zkušenosti s vedením s vedením kolektivu

Vynikající komunikační schopnosti

Samostatnost flexibilitu zodpovědnost organizační schopnosti schopnost řešit konflikty delegovat pravomoci

Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

Zajímavou práci ve stabilní české společnosti

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou práci na plný úvazek

Pružná pracovní doba Relokační balíček Mobilní telefon Notebook Příspěvek na stravování Vzdělání Firemní akce dobré platové podmínky

Nástup ihned