Volné pracovní místo  TECHNIK – elektro/ údržba (i pro absolventy)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pozici obsazujeme pro významnou mezinárodní společnost působící v oboru mikroelektroniky. Pozice je vhodná pro absolventy i pro zkušené kandidáty.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za provoz elektronického pracoviště
  • Příprava měřících pracovišť dle požadavků na jednotlivá měření, provádění jednoduchých měření
  • Spolupráce na návrhu obvodového řešení pro jednotlivé měřící desky a návrhu řídícího SW (Visual Basic)
  • Navrhování plošných spojů, osazování a oživování DPS, vč. odladění SW
  • Zajištění pravidelné kalibrace a oprav měřících přístrojů
  • Nákup součástek, pomůcek a spotřebního materiálu
  • Zajištění drobné údržby a oprav v rámci laboratoří a kanceláří

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - elektrotechnické
  • Manuální zručnost a zkušenost s osazováním plošných spojů
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (nebo alespoň 1 rok praxe v elektrotechnice)
  • Alespoň základy AJ
  • Uživatelská znalost PC
  • Výhodou je praxe se základními měřícími přístroji (osciloskop, multimetr)
  • Zodpovědný a proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Práce v prestižní mezinárodní společnosti
  • Spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu, v prostředí špičkových technologií
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody (příspěvek na stěhování/ubytování, 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění, jazykové kurzy, flexibilní pracovní doba a další)
  • Pracoviště v Brně
  • Nástup možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".