Volné pracovní místo  Technik, automatizační prvky

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici - Technik, automatizační prvky.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> technické poradenství (řešení zakázek, pomoc obchodním zástupcům)</li>
<li> prezentace produktu přímo u zákazníků</li>
<li> pravidelné sledování novinek</li>
<li> jednání s techniky/projektanty s cílem vyhledání projektů u zákazníka</li>
<li> příprava nabídek</li>
<li> návštěvy zákazníků společně s obchodními zástupci</li>
<li> aktualizace přidělené části webu společnosti</li>
<li> příprava veletrhů a účast na nich</li>
<li> report a záznamy z jednání se zákazníky</li>
<li> účast na interních školeních a u dodavatelů</li>
<li> příprava interních školení pro obchodníky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojní nebo elektrotechnická (slaboproud)</li>
<li> u SŠ alespoň 3 roky v oboru automatizace</li>
<li> angličtina na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenost s obchodem - znalost trhu výhodou</li>
<li> řidičský průkaz B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook, mobil</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> auto</li>
<li> 100% základní hrubé mzdy při splnění hospodářského výsledku oddělení</li>
<li> stravenky</li>
<li> příspěvky na jazykové vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".