Volné pracovní místo  TECHNIK BOZP | I JUNIOR

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledá se TECHNIK BOZP pro výrobní společnost na Třebíčsku! Jsme dynamická výrobní společnost se zajímavým produktem a v současnosti rozšiřujeme náš tým o pozici Technika BOZP. Hledáme motivovaného a zvídavého jedince s krátkou, ale relevantní praxí, který má zájem rozvíjet své dovednosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti.

Náplň práce:
  • Podpora při implementaci a dodržování bezpečnostních a zdravotních standardů ve výrobní společnosti
  • Spolupráce na tvorbě a aktualizaci bezpečnostních předpisů a postupů
  • Pomoc při organizaci školení BOZP pro zaměstnance
  • Účast na pravidelných bezpečnostních prohlídkách a auditech
  • Spolupráce s vedením společnosti na zlepšování bezpečnostních a zdravotních podmínek práce
  • Řešení a zaznamenávání incidentů a nehod, návrhy opatření k jejich prevenci

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na BOZP
  • OZO zkoušku, případně "na cestě"
  • Krátká praxe v oblasti BOZP, ideálně ve výrobním prostředí
  • Znalost legislativy a norem v oblasti BOZP.
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové vzdělávání

Máte zájem o nabídku TECHNIK BOZP | I JUNIOR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Dobrovolná z Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TECHNIK BOZP | I JUNIOR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.