Volné pracovní místo  Projektový manažer junior

Lokalita Jihlava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Kalkulace a tvorba rozpočtů a cenových nabídek
Aktivní vyhledávání nových dodavatelů
Mít na starost nákup materiálu a surovin
Připravovat zakázky do výroby
Plánovat kapacity ve výrobě
Vytvářet harmonogram zakázek
Mít na starost výrobní / stavební dokumentaci

Požadujeme

Máte technické myšlení, jste komunikativní a hledáte stabilní různorodou práci? Do výrobní firmy na Jihlavsku hledáme posilu pro naceňování a řízení technických zakázek. Znalost konstrukčních programů a komunikativní AJ či NJ výhodou. Plat od 35 tis. + prémie a roční odměny, 25 dní dovolené. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Práci v prostředí firmy rodinného charakteru
Plat od 35 tis. + prémie dle odvedených zakázek
25 dní dovolené
116 Kč/denně příspěvek na stravování do mzdy
Pracovní doba 6-14.30 hod.
Příležitostný home office
Příležitostné cestování po zakázkách po ČR
Mobilní telefon, notebook
Možnost profesního růstu
Vzdělávací kurzy a školení
Místo výkonu práce: region Jihlava

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO PRACOVNÍ POZICE NA JIHLAVSKU? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!