Volné pracovní místo  Technik – Elektro / Praha

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který se specializuje na výstavbu a instalaci mobilních sítí a datové infrastruktury, hledáme vhodné kandidáty na pozici na pozici Technik - Elektro.

Náplň práce:
  • Instalace a servis napájecích systémů a zdrojů záložního napájení
  • Realizace slaboproudých a NN sítí například v datových centrech a
administrativních budovách

Požadujeme

  • Výuční list nebo SŠ vzdělání
  • Spolehlivost, pozitivní přístup a chuť učit se nové věci

Výhodou:
  • Aktivní řidič s oprávněním pro skupinu B
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s elektroinstalacemi, případně slaboproudými instalacemi
  • Zkouška z nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • Základní znalost Microsoft Office
  • Základní znalost AJ

Nabízíme

  • Šanci rozvíjet se v zavedené české firmě s přátelskou atmosférou
  • Firemní bezplatná školení v problematice záložních zdrojů, datových sítí, měření a plánování telekomunikačních sítí
  • Školení související s výkonem práce dle NV č. 194/2022 Sb.(dříve vyhláška 50)
  • Plán osobního rozvoje dle Vašich znalostí, zkušeností a preferencí
  • Finanční odměny na základě dosažených výsledků
  • Standardní pracovní dobu 8 - 16,30 hod

Místo pracoviště: Praha - Kunratice
Nástup: dle dohody

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 48764/TE/SED.

Máte zájem o nabídku Technik – Elektro / Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Veronika Sedláčková z Kariéra spol. s r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik – Elektro / Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.