Volné pracovní místo  TECHNIK for EndUsers, ref. č. M 360

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost s významným postavením na světovém trhu v oblasti průmyslové automatizace, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIk for EndUsers

Výhodou:
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost problematiky řešení v pneumatických aplikacích
  • praxe v automobilovém průmyslu
  • znalost technické angličtiny

Pracovní náplň:
  • prodej řešení produktů a služeb v oblasti úspor energií ve výrobních provozech v průmyslu
  • pochopení a identifikace potřeb a požadavků zákazníků
  • nabídky řešení dle konkrétních požadavků zákazníka
  • odpovědnost za realizaci projektů
  • technicko - obchodní jednání se zákazníky
  • spolupráce na marketingové, propagační a prezentační činnosti v oblasti služeb pro zákazníky

Místo pracoviště: Mladá Boleslav
Termín nástupu: dohodou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe z průmyslové výroby nejméně 5 let
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientace na výsledky a vysoké pracovní nasazení
  • příjemné vystupování
  • samostatnost
  • přesnost a smysl pro detail
  • ochota cestovat po celé ČR

Nabízíme

  • práci v mezinárodním prostřední silné společnosti
  • vzdělávání formou různých školení
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.