Volné pracovní místo  Technik kvality (30.000,-)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • kontakt se zákazníky a dodavateli v rámci reklamačního managementu
  • provádění interních procesních auditů na bázi ISO 9000, QS 9000, VDA a ISO TS 16949
  • tvorba dokumentace v rámci systému řízení kvality
  • navrhování opatření vedoucích ke zvýšení spokojenosti zákazníků, ke zlepšení procesů,
systémů řízení a procesu trvalého zlepšování
  • organizace kontrolních akcfí v případě zpětných dodávek

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • odpovídající praxi v oblasti výrobní kvality
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka + min. základy německého jazyka
  • samostatnost, komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • nástupní plat cca 30.000,- + po zapracování nárok na prémie + příplatky za využití jazyka v zaměstnání
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, dovolenou, dotované závodní stravování, jazykové kurzy, odměny za plné využití pracovního fondu)
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí nadnárodní společnosti

Nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".