Volné pracovní místo  Technik logistického centra

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Údržba dopravníkových linek (mechanicky/elektricky)
  • Inovace v oblasti údržby a zlepšení procesů
  • Zajištění oprav dle technických specifikací
  • Zapojení kabeláže pneumatických rozvodů

Požadujeme:

  • Vzdělání min. výuční list (nejlépe strojírenství)
  • Platné osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb.
  • Patřičná zkušenost s výměnou ILT regulátorů pohonu
  • Komunikativnost flexibilitu
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí společnosti na trhu
  • Atraktivní finanční ohodnocení + soubor benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita pracoviště Praha 9

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na email pomocí volby "odpovědět".
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "Odpovědět".