Volné pracovní místo  Technik/Mechanik pro přípravu výroby (M/Ž) – 13 mzda, dovolená navíc, hrazené stravování

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Do naší společnosti hledáme nového technika/mechanika pro přípravu výroby. Jsme stabilní společnost, která je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou zakázkové elektroniky. Hlavními produkty jsou elektroniky pro vodoměry, plynoměry a elektroměry. Naše firma se zaměřuje na dosažení nejvyšší kvality pomocí nejmodernějších a automatizovaných výrobních metod. Jako podnik orientovaný na budoucnost dbáme na ekologické, ekonomické a sociální aspekty.

Nabízíme:

  • Nabízíme konkurenceschopnou mzdu odpovídající vaším dovednostem a zkušenostem
  • U nás vás čeká prostředí, které podporuje Vaší produktivitu a pohodlí
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • Neminou Vás ani finanční bonusy a prémie
  • Zajišťujeme příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Možnost firemních akcí

Náplň práce:

  • Příprava výrobních a procesních dokumentů
  • Koordinace nových produktů
  • Vývoj procesů pro nové produkty
  • Technické analýzy a optimalizace
  • Projektová zodpovědnost za termíny, náklady a kvalitu
  • Těsná komunikace se zákazníky a interními odděleními
  • Správa dat v interním ERP systému

Požadujeme:

  • Vzdělání: min. vyučení v oboru elektrotechnika, strojírenství, výrobní technologie a obdobné obory…
  • Základní znalosti v oblasti elektronických dílů a výrobních postupů v elektrotechnice
  • Velmi dobrá komunikace v němčině je nezbytná
  • Analytické a cílené myšlení
  • Organizační a komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
  • Strukturovaný pracovní přístup
  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici a v systémech ERP jsou vítany

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Technik/Mechanik pro přípravu výroby (M/Ž) – 13 mzda, dovolená navíc, hrazené stravování?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik/Mechanik pro přípravu výroby (M/Ž) – 13 mzda, dovolená navíc, hrazené stravování

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.