Volné pracovní místo  Technik/Mechanik údržby v elektrovýrobě (M/Ž) – Atraktivní mzda (až 45 tis. Kč), 13 mzda

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Do naší společnosti hledáme nového technika/mechanika údržby v elektrovýrobě. Jsme stabilní společnost, která je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou zakázkové elektroniky. Hlavními produkty jsou elektroniky pro vodoměry, plynoměry a elektroměry. Naše firma se zaměřuje na dosažení nejvyšší kvality pomocí nejmodernějších a automatizovaných výrobních metod. Jako podnik orientovaný na budoucnost dbáme na ekologické, ekonomické a sociální aspekty.

Nabízíme:

  • Lukrativní mzdové ohodnocení až 45 tisíc Kč.
  • Příspěvek na stravování
  • 13 mzda
  • Firemní výhody
  • Příjemný kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční)
  • Práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • Budete zodpovědní za údržbu mechanických částí strojů
  • Provádění preventivní údržby
  • Seřizování, čištění a upravování parametrů strojů
  • Jednoduché mechanické konstrukce
  • Identifikace a diagnostika poruch

Požadujeme:

  • Vzdělání – Vyučen v oboru elektromechanik a obdobné obory (technické obory)
  • Předchozí práce v technických oblastech je výhodou
  • Pracovní příležitost je otevřena i pro nové absolventy technických oborů a jedince, kteří mají zájem o techniku a mechaniku, vzdělání v elektro oboru není podmínkou

Neváhejte nám poslat Váš životopis!!

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Technik/Mechanik údržby v elektrovýrobě (M/Ž) – Atraktivní mzda (až 45 tis. Kč), 13 mzda?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik/Mechanik údržby v elektrovýrobě (M/Ž) – Atraktivní mzda (až 45 tis. Kč), 13 mzda

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.