Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Technik měření – senior – Nový Bydžov

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme Technika měření – senior pro výrobkovou laboratoř

NÁPLŇ PRÁCE

  • zpracování zpráv o měření a jejich vyhodnocení
  • provádění měření na výrobcích v souladu s požadavky kladenými na metody měření
  • ošetřování kontrolního a měřícího zařízení a péče o ně, udržování pořádku v laboratoři
  • příprava měřených vzorků, práce na soustruhu a brusce
  • tvorba měřících programů na CNC měřidlech, zpracování pracovních postupů
  • vedení malého kolektivu techniků – O,N směna

POŽADUJEME

  • SŠ s maturitou – ideálně strojírenské vzdělání
  • AJ – základní znalost
  • znalost práce na PC a rychlá orientace při zaškolování nových SW
  • dobrá znalost MS Office
  • výborná znalost čtení technických výkresů
  • orientace v prostorových rovinách
  • znalost geometrických útvarů
  • orientace v deskriptivní geometrii
  • znalost programování měřících přístrojů
  • zkušenosti s měření a zpracováním protokolů
  • otevřené a pozitivní jednání
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně a přijímat zodpovědnost za provedenou práci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu – 3 směny

NABÍZÍME

  • zajímavou mnohotvárnou činnost ve výrobkové laboratoři
  • stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
  • příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 180 Kč
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy (AJ, NJ, ČJ)
  • práci v moderním prostředí
  • možnost HO
  • kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Technik měření – senior – Nový Bydžov?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nela Vávrová z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik měření – senior – Nový Bydžov

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.