Volné pracovní místo  TECHNIK oprav elektroniky 16. - 20.000 Kč čistého

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Získejte praxi jako absolvent rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu opravy elektroniky hledáme kandidáty na pozici Elektrotechnika - diagnostika a pro opravy elektroniky.

Požadujeme

  • SOU elektro nebo praxe v elektroprůmyslu (výroby/opravy)
  • v případě žen - jednodušší obsah práce a podmínkou alespoň zkušenost v elektro oboru
  • manuální zručnost a pečlivost
  • základy AJ
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na 2 směny Po-Pá

Náplň práce

  • jednoduché vyhledávání závad elektro přístrojů - slaboproud
  • odstraňování závad
  • práce dle manuálu
  • práce s interním systémem / databáze

Nabízíme

  • práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • ČISTÁ MZDA 16. - 20.000 čistého
  • možnost přivýdělku
  • dlouhodobá spolupráce
  • dotované závodní stravování
  • benefity 13.plat a 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na vlastní dopravu
  • ubytování zajištěno