Volné pracovní místo  TECHNIK PŘÍPRAVY ELEKTRO VÝROBY – i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Pro našeho klienta, ryze českou společnost zabývající se vývojem a výrobou zařízení pro bezdrátový přenos dat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik přípravy elektro výroby.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

organizace přípravy výroby elektro zařízení
koordinace dokončování vývojových projektů a začátku výrobního procesu
tvorba a optimalizace výrobních postupů pro sériovou výrobu
zodpovědnost za strategii výrobního testování
spolupráce na zpracování a údržbě výrobní a servisní dokumentace

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má ukončené VŠ technického směru – nejlépe v oboru mikroelektronika, komunikační a sdělovací technika apod.
je samostatný a schopný sebeřízení, dokáže bez potíží komunikovat s ostatními členy týmu

Velkou výhodou pro Vás bude, pokud:

máte zkušenosti s vývojem hw a programováním
se domluvíte anglicky
máte praxi s přípravou výroby a procesy výroby v elektro oblasti

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

zajímavá práci v oblasti komunikačních technologií
férový přístup a přátelské firemní prostředí
příležitost úzké spolupráce se špičkovými vývojáři
možnost profesního růstu
individuální přístup (dobré ohodnocení, nepeněžní benefity, pracovní podmínky)
možnost ubytování v místě pracoviště – v Novém Městě na Moravě
kandidátům mimo dojezdovou vzdálenost jsme připraveni nabídnout ubytování na firemní náklady a možnost část týdne pracovat formou home office

Vhodné pro

Absolventy.