Volné pracovní místo  Technik pro oddělení údržby

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Mezinárodní společnost vlastnící rozsáhlou síť prodejen, hledá vhodné uchazeče na pozici:
Technik pro oddělení údržby

Pracovní náplň:

  • kontrola a údržba technologických zařízení
  • údržba technického zázemí logistického centra
  • manuální činnosti s tím spojené

Požadujeme

  • vyučení - výhodou technický směr
  • vyhláška č. 50 podmínkou !
  • samostatnost, pečlivost
  • časová přizpůsobivost
  • ochota k manuální práci
  • ŘP sk. B - vlastní automobil (pravidelná pohotovost)

Nabízíme

  • jistota pracovního místa v úspěšné, expandující společnosti
  • mladý tým
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • moderní pracovní prostředí

Plat: 18 - 20 000,- Kč
Nástup: ihned
Lokalita: Praha východ (10 min. z Černého Mostu)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".