Volné pracovní místo  Technik procesů projektu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení facility projektů (definování cílů a rozsahu projektů obnovení modernizace plánování dílčích termínů a snižování investic)
  • výběr a jednání s dodavateli vyhodnocování jejich práce kontrola faktur
  • zodpovědnost za celkovu realizaci včetně koordinace implementaci kvalitu provedení kontroly v souladu se splněním všech standardů
  • zajištění technické správy objektů společnosti zodpovědnost za technický stav objektů
  • doporučování operativních řešení vzniklých problémů příprava plánů oprav a preventivní údržby vyhodnocování rozpočtu
  • jednání s orgány státní správy servisními firmami a dodavateli
  • sledování platnosti smluv vztahujících se k areálu společnosti
  • pravidelný reporting nadřízenému a řediteli závodu
  • komunikace s odděleními Security BOZP a PO EMS výrobou

POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství elektro)
  • prokazatelná praxe v oboru facility (řízení projektů vedení agendy komunikace s úřady)
  • praxe na obdobné pozici
  • vynikající komunikační dovednosti organizační schopnosti proaktivní přístup zodpovědnost a flexibilita
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost německého nebo anglického jazyka na pokročilé úrovni

NABÍZÍME:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (13. plat jazykové kurzy týden dovolené navíc příspěvek na stravování proplácení přesčasů)
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příležitost pro schopné
  • možnost nástupu: ihned příp. dle dohody