Volné pracovní místo  TECHNIK ŘÍZENÍ JAKOSTI

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem v České Lípě, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • tvorba postupů řízení jakosti (ČSN EN ISO 9001)
  • plánování a řízení jakosti v procesu výroby
  • sběr a zpracování dat ve statistice řízení jakosti (podklady pro pravidelné hodnocení kvality výrobního procesu - kroužek kvality)

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru
  • zkušenosti se systémem řízení jakosti (normy ISO, QS, VDA)
  • zkušenosti s prováděním interních a externích auditů
  • min. 3 roky praxe v oboru řízení kvality ve výrobní spol.
  • aktivní znalost AJ, příp. NJ slovem i písmem podmínkou
  • znalost práce na PC (MS Windows, Office, SAP)
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, iniciativa, řídící zkušenosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (závislé na délce praxe)
  • roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti

Lokalita pracoviště: Česká Lípa
Možnost nástupu: ihned, příp. dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".