Volné pracovní místo  Technik se znalostí Rj a Aj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • tvorba nabídek, příprava a zpracování zakázek
  • spolupráce s realizačním týmem
  • technická konzultace s dodavateli a zákazníky
  • příprava, organizace a řízení projektů v ČR a zahraničí
  • navrhování optimálních technických řešení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe strojního směru
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • aktivni znalost Rj a Aj
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, schopnost vést obchodní jednání, flexibilita

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • využítí cizího jazyka
  • příjemné pracovní zázemí

Lokalita pracoviště: Litoměřice
Možnost nástupu: září 2011

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".